Порядок подання повідомлень про захист дисертацій
Імплементація Закону України«Про вищу освіту». Обговорення.
Вконтакте Facebook Twitter Feed Надіслати новину
  переглядiв - 12366
| 26.06.2015

На сьогоднішній день освіта за кордоном для українців набуває все більшої популярності. Після отримання диплома одного із зарубіжних ВНЗ, перед українцями відкривається безліч можливостей. Вони не тільки можуть отримати професію, про яку мріяли, навчаючись в одній з країн Європейського Союзу, але й продовжити підвищувати свою кваліфікацію, отримуючи новий професійний досвід.
Будучи одним із сусідів України, Польща, як жодна інша країна світу підходить для того, щоб отримати там освіту. З одного боку, тутешні ВНЗ дають знання найвищого рівня, які в подальшому допоможуть побудувати блискучу кар’єру. З іншого боку, польські навчальні заклади із задоволенням відкривають двері для студентів з України. Адже з цією країною нас пов’язують тісні узи як на політичному, соціальному, так і на культурному рівні. Процес обміну студентами давно налагоджений, а це означає, що отримати європейську освіту набагато простіше, ніж може здатися.

До того ж сам факт того, що Польща перебуває по сусідству, і ваші рідні та близькі зможуть в будь-який момент приїхати провідати вас, витративши на дорогу лише кілька годин, допоможе їм простіше перенести ваш переїзд в іншу країну.
Для того, щоб отримати якісну освіту в Польщі, необхідно для початку вивчити польську мову. Звичайно, знання англійської мови багато в чому полегшує майбутнім студентам завдання, даючи доступ до багатьох теоретичним матеріалами. Але для того, щоб мати можливість отримувати повноцінну освіту у Польщі, цього не достатньо. Вам необхідна мовна практика.
Як вивчити мову?
Відмінний спосіб вивчити польську – мовні курси в Польщі. Звичайно, можна нікуди не їхати, і пройти навчання в одній з численних шкіл навчання іноземним мовам, які працюють в Україні. Однак занурення в мовне середовище здатне в рази прискорити вивчення мови, а курси в Польщі, які ведуть носії мови, дають саме такий ефект. Що ж до проблеми відсутності часу на вивчення мови, то на сьогоднішній день вона вирішена, адже студенти мають можливість вибирати, коли і за яким графіком їм зручніше відвідувати курси, а багато центрів пропонують навіть отримувати уроки онлайн.

Чому варто їхати?

Щодо переваг мовних курсів у Польщі, перше, що варто відзначити, це можливість своїми очима побачити країну, в якій вам належить здобувати освіту. Після того, як ви познайомитеся з місцевими звичаями, освоїтесь на місці, заведете цікаві знайомства серед місцевих жителів, вам буде набагато легше приїхати сюди для здобуття вищої освіти.
Будучи студентом, вам доведеться провести в Польщі кілька років, і отриманий під час проходження мовних курсів досвід, допоможе вам простіше і безболісніше пережити переїзд і розставання з звичним середовищем проживання.
Також, за час проходження курсів ви познайомитеся з традиціями Польщі, а заодно зможете визначитися, який з місцевих ВНЗ вам варто вибрати, і яка спеціальність найкраще відповідає вашим кар’єрним планам.

Що вас чекає в процесі навчання?
Вибравши відповідний вам центр вивчення польської мови, ви почнете своє знайомство з ним з нуля. Ви вивчите польський алфавіт, граматику, навчитеся правильній вимові, отримаєте цінний досвід спілкування польською мовою, який дозволить вам набагато швидше подолати мовний бар’єр.
Мовні курси у Польщі – це перша, але найголовніша щабель на вашому шляху до гідного майбутнього, до отримання європейської освіти, про який ви мрієте, а також до кар’єри в тій професії, яку ви вважаєте своїм покликанням.
Зараз, коли перед українцями відкриті всі дороги, не пропустіть свій шанс стати не тільки блискучим фахівцем, але і просто щасливою людиною, яка з упевненістю йде по життю!