Порядок подання повідомлень про захист дисертацій
Імплементація Закону України«Про вищу освіту». Обговорення.
Вконтакте Facebook Twitter Feed Надіслати новину
  переглядiв - 8016
| 12.08.2015

Реалізація краєзнавчої теми передбачала використання різноманітних  форм роботи не тільки з дітьми, а й з батьками, залучення їх до активної участі у проектах, над якими вони працювали разом з дітьми. Результатами спільної роботи  батьків та дітей старшої групи ДНЗ № 6 «Дзвіночок» став проект «Первомайськ – моє рідне місто», яскравий фото-альбом «Місто, в якому я живу».  

Батьки вихованців охоче та з цікавістю  вишукували інформацію готуючи  проекти. Завдяки цій роботі діти поглибили знання про історію рідного міста, про символічне значення кольорів прапора та герба Первомайська, про видатних людей, природний та тваринний світ  нашої місцевості. Тісна співпраця над проектами  поглибила знання про рідне місто та допомогла прищепити дітям почуття гордості за своє місто, свій народ та повагу до історичного минулого.

Вагомий внесок у засвоєні теми «Моє рідне місто» належить молодому творчому вихователю – Алісі  Ільченко. Вона проводила пізнавальні бесіди, захопливі заняття, екскурсії містом та краєзнавчим музеєм, організувала перегляд фільму «Первомайськ – зелена перлина північного Причерномор’я».

За підсумками проектів вихователем створено фото-презентацію «Первомайськ моє рідне місто» та підготовлено інтегроване заняття. Мотиваційною  частиною цього заняття  стала поява персонажа Пізнайки, який багато подорожує по Україні, побував у багатьох містах і селах та вже знає багато цікавого.  Тепер його маршрут проходить  півднем і йому цікаво дізнатися про наше місто, його історію. Діти запросили Пізнайка до  уявної екскурсії, під час якої розповідали про виникнення рідного міста, історичні місця та  памятки, визначних людей міста за допомогою створених разом з батьками проектів.

Вихованці старшої групи з почуттям гордості та із задоволенням розповідали Пізнайкові все, про що дізналися за час роботи над проектами. Напам’ять про зустріч для Пізнайка було створено альбом  дитячих малюнків про рідне місто «Первомайськ у моєму серці».

ДНЗ № 6 «Дзвіночок» м. Первомайськ, Миколаївської області