Порядок подання повідомлень про захист дисертацій
Імплементація Закону України«Про вищу освіту». Обговорення.
Вконтакте Facebook Twitter Feed Надіслати новину
УВАГА КОНКУРС!

Обери краще видання для працівника дошкілля!

Освітній портал ПедПРЕСА за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту у рамках програми Всеукраїнського дня дошкілля оголошує конкурс на краще періодичне видання для працівників дошкільних навчальних закладів!

На прохання порталу фахівці департаменту загальної середньої і дошкільної освіти МОНмолодьспорту обрали 11 вітчизняних журналів і газет, які пишуть для дошкілля і про нього. Аби конкурс проходив об’єктивно, редакції, що беруть участь у голосуванні, надали нам електронні версії журналів та газет. Тож кожен може ознайомитися з виданнями  і скласти власне враження про них.

З 3 липня по 15 серпня відвідувачі порталу зможуть віддавати свої голоси за вподобані журнал або газету. Видання, що набере найбільшу кількість голосів, отримає цінний приз від освітнього порталу ПедПРЕСА, а також дипломи і спеціальні відзнаки від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Вихователь-методист дошкільного закладу
Голосів 2667

Журнал з організації освітньої роботи у ДНЗ. Видається за підтримки МОНмолодьспорту України. Реалізація нового Базового компонента дошкільної освіти. Рекомендації щодо організації освітнього процесу, зокрема за програмою «Впевнений старт». Готові рішення щодо організації методичної роботи та формування розвивального середовища. Зразки оформлення методичної документації. Досвід роботи найкращих педагогів.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЖУРНАЛ

Практика управління дошкільним закладом
Голосів 2516

Журнал робочих ситуацій для завідувача ДНЗ. Видається за підтримки МОНмолодьспорту України. Усі публікації добираються з урахуванням річної циклограми діяльності ДНЗ. Готові рішення з адміністративно-господарських, управлінських та фінансових питань. Взаємодія з контролюючими органами. Кадрова робота. Оплата праці, надбавки і доплати. Безпека ДНЗ. Рекомендації щодо організації харчування та оснащення закладу. У кожному номері: покрокові алгоритми діяльності керівника зі зразками документів; нові нормативні документи з коментарями розробників.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЖУРНАЛ

Музичний керівник
Голосів 2409

Перший журнал для музичного керівника у дитячому садку та вчителя музичного мистецтва у початковій школі. Видається за підтримки МОНмолодьспорту України. Сценарії свят та розваг, методика їх підготовки та проведення. Ноти і тексти пісень у зручному форматі. Рекомендації щодо організації музичного виховання. Конспекти музичних занять та дидактичні матеріали.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЖУРНАЛ

Медична сестра
Голосів 2389

Перший журнал для медичної сестри ДНЗ. Видається за підтримки МОНмолодьспорту України. Організація харчування дошкільників. Упровадження здоров’язбережувальних технологій. Здійснення медичної профілактики. Регламент роботи. Підготовка санітарних бюлетенів. Покрокові алгоритми проходження перевірок. Інструкції. А також: спілкування з батьками; огляд нормативних документів; відповіді експертів на Ваші запитання.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЖУРНАЛ

Дошкільне виховання
Голосів 2973

“Дошкільне виховання” – науково-методичний журнал для всіх категорій педагогів дошкілля. Публікує офіційні директивні документи, методичні рекомендації, кращі надбання науки та практики в галузі дошкільної освіти. Видається з 1911-1931 рр.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЖУРНАЛ

Палітра педагога
Голосів 2684

“Палітра педагога” – суто практичний додаток до журналу “Дошкільне виховання”. Публікує програмно-методичні розробки; зразки планування освітнього процесу; ефективні технології; системи роботи з дітьми, педагогами, батьками; конспекти, сценарії, добірки матеріалів з усіх напрямків діяльності дошкільного закладу. Видається з 1997 року.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЖУРНАЛ

Джміль
Голосів 2612

“Джміль” – журнал для педагогів, батьків та дітей. Подає ілюстровані розробки неординарних занять з дітьми, спрямованих на комплексний розвиток творчих, інтелектуальних здібностей, моральне становлення особистості дитини, прилучення до національних і загальнолюдських духовних цінностей та культурних надбань. Видається з 1997 року.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЖУРНАЛ

Дитячий садок
Голосів 168

Всеукраїнська газета «Дитячий садок» для всіх, хто виховує дошкільнят. Поповнює нестачу знань й інформації про дитину, дошкільний вік, дитинство загалом. Зміцнює стосунки між дітьми і дорослими, керівниками і підлеглими, однодумцями. Стимулює обмін знаннями, досвідом та відновлює природну цікавість до спілкування між дошкільниками регіонів. Збільшує повагу до педагогів найважливішої ланки освіти. Зрештою це роблять всі видання Всеукраїнської редакції «Дитячий садок» видавництва «Шкільний світ». Газета виходить 4 рази на місяць.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЗЕТУ

Дитячий садок. Мистецтво
Голосів 101

Всеукраїнську газету «Дитячий садок. Мистецтво» орієнтовано на музичних керівників, керівників з образотворчої діяльності, вихователів-методистів, вихователів і батьків… Отже, «Дитячий садок Мистецтво» для кожного, хто у своїй роботі з дітьми так чи інакше розповідає про мистецтво, зачаровує мистецтвом, веде до мистецтва через різні види діяльності. У газеті ми представляємо всі види мистецтва. У кожному числі друкується матеріал для музичних керівників, поданий у вкладці, а також статті для розмови з педагогами (можна використовувати для проведення педагогічних рад, вечорниць, мистецьких посиденьок тощо), батьками (батьківські збори, консультації тощо) про мистецтво. Газета виходить раз на 2 місяці.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЗЕТУ

Дошкілля
Голосів 101

Всеукраїнський кольоровий науково-популярний журнал «Дошкілля» про виховання і розвиток дітей. Журнал для всіх (професіоналів і батьків, дорослих і дітей), хто опікується проблемами дитинства, для дорослих, які дивляться на дитину з позиції формування особистості, відкритої світові, готової до добра. У кожному номері кольорова вкладка з грою для дітей, яку педагоги можуть використати на заняттях з дітьми чи на індивідуальних консультаціях для батьків, чорно-біла вкладка з матеріалами для спільної роботи дорослих і дітей. Журнал виходить раз на 2 місяці.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЖУРНАЛ

Дитячий садок. Управління
Голосів 133

Всеукраїнська газета «Дитячий садок. Управління» для творчих керівників закладів дошкільної освіти не байдужих до проблем сьогодення. У кожному числі постійна вкладка — добірка нормативно-правових матеріалів: документи МОНмолодьспорту України, документація для керівників та методистів різних рівнів. Газета виходить раз на 2 місяці.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЗЕТУ