Порядок подання повідомлень про захист дисертацій
Імплементація Закону України«Про вищу освіту». Обговорення.
Вконтакте Facebook Twitter Feed Надіслати новину
Поточні конкурси

Із метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення та розвитку талановитих дошкільників, Міністерство освіти і науки України започаткувало проведення Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва дошкільнят.

Показати інформацію

До заходу долучилися дошкільні заклади всіх регіонів України. Формат його проведення передбачав охоплення дітей різних вікових категорій, залучення їхніх батьків, використання упродовж фестивального тижня різноманітних форм організації театралізованої діяльності. Маленькі вихованці з усіх регіонів України залюбки долучилися до світу театрального мистецтва, показали свої акторські вміння, виявили творчі здібності й таланти. Про це свідчили фоторепортажі на офіційному сайті Міністерства, що періодично висвітлювали інформацію про перебіг фестивалю.

Педагогічні колективи дошкільних навчальних закладів використовують різноманітні види театру: ляльковий, тіньовий, настільний, пальчиковий, бі-ба-бо, рукавички, маріонетковий, драматичний, театри на воді та з елементами пісочної арт-терапії тощо. Оригінальні змістовні форми роботи з організації театралізованої діяльності продемонстрували педагоги Вінницької, Донецької, Запорізької, Луганської, Рівненської, Хмельницької областей.

Запрошуємо всіх охочих узяти участь у визначенні кращих дошкільних навчальних закладів – осередків театрального мистецтва дошкільнят.


Старшокласники! Студенти! Працівники освіти!

Усі, хто мріє спробувати себе у якості справжнього журналіста! Стартує другий сезон «Вільного розчерку. Перезавантаження»!

Показати інформацію

Не дайте загинути в собі літературному таланту! Розкрийте його на нашому порталі! У вас є чудова нагода виявити свої творчі здібності, розповісти про щось цікаве або важливе, поділитися проблемами (якщо вони є) та ще й отримати за це цінний подарунок (Samsung Galaxy Note 3)!

Освітній портал «Педагогічна преса» пропонує вам випробувати свою майстерність у Конкурсі «Вільний розчерк. Перезавантаження»! У першому сезоні літературних змагань перемогу вдалося вибороти 13-річній вінничанці. Тепер перемога може опинитися у ваших руках! До участі в конкурсі приймаються журналістські матеріали й літературні твори про освіту і науку в Україні та все, що з ними пов’язано.

Не проґавте свій шанс стати знаменитим!

Детальнiше тут


Доведіть, що ви – талант! Освітній портал «Педагогічна ПРЕСА» (Міністерства освіти і науки України) відкриває Інтернет-конкурс «Співочий простір»!

Показати інформацію

Ви не встигли на «Україна має талант»? «Х-фактор» фінішував без вас? А ви досі не SURERSTAR? Тоді вам – до нас! «Співочий простір» - це ваш шанс здобути всесвітню славу! Освітній портал «Педагогічна ПРЕСА» запрошує до участі у вокальному проекті всіх, хто любить співати! Переможці отримають цінні призи. Участь може брати кожен бажаючий! Жодних обмежень не існує!


Всеукраїнський конкурс-огляд з історії олімпійського руху.

Показати інформацію

Проводиться Національним олімпійським комітетом України, Олімпійською академією України та науково-методичним журналом «Фізичне виховання в рідній школі» Державного інформаційно-видавничого підприємства видавництво «Педагогічна преса» за сприяння Міністерства освіти і науки України серед загальноосвітніх середніх та спеціалізованих навчальних закладів (шкіл, ліцеїв, гімназій, училищ) різних форм власності.

До участі у Всеукраїнському конкурсі-огляді з історії олімпійського руху запрошуються загальноосвітні середні та спеціалізовані навчальні заклади (школи, ліцеї, гімназії, училища) різних форм власності. Положення про Конкурс, методичні рекомендації щодо його проведення та презентації музейних матеріалів його учасників друкуватимуться на сторінках науково-методичного журналу «Фізичне виховання в рідній школі» (див. № 2 та подальші номери. Передплатний індекс – 68840). Організатори Конкурсу певні, що прилучення учнів до втілення в життя благородних ідей олімпізму наблизить нас до найвищих ідеалів людства – гармонії тіла і духу. Плекаймо ж олімпійський дух не лише у спорті, а й у навчанні!


МОН спільно з освітнім порталом «Педагогічна преса» оголошує проведення огляду кращих фотоматеріалів за темою «Організація навчального середовища в 1-х класах (класні кімнати, кімнати відпочинку, рекреації тощо)». До участі в фотоогляді запрошуються загальноосвітні навчальні заклади, навчально-виховні комплекси «ЗНЗ-ДНЗ, ДНЗ-ЗНЗ».

Показати інформацію

Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням (департаментам) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій спільно з інститутами післядипломної педагогічної освіти пропонуємо до 20 квітня 2014 року провести перший етап огляду фотоматеріалів щодо організації навчального середовища для учнів 1-х класів на регіональному рівні та обрати кращі з одного закладу. За підсумками огляду надіслати фотоматеріали до 30 квітня 2014 року на електронну адресу 1klas@pedpresa.com.ua і поштову адресу відділу дошкільної та початкової освіти МОН України (01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, каб. 309) з позначкою «Організація навчального середовища в 1- х класах».

Перелік матеріалів: 1) Текстова інформація обсягом до 1 сторінки (загальна інформація про навчальний заклад, з зазначенням адреси, ПІБ керівника закладу тощо); 2) 4 фотографії розміром 30 см х 40 см (з підписами, у друкованому та електронному вигляді (у форматі JPG, роздільною здатністю 1200х800). Фотоматеріали буде представлено на виставці, організованій у приміщенні Міністерства освіти і науки України та розміщено на освітньому порталі «Педагогічна Преса» у розділі «Конкурси».

Лист Міністерства освіти і науки України щодо конкурсу *участь у конкурсi можлива тiльки при наявностi навчального закладу у базi навчальних закладiв освiтнього порталу "Педагогiчна преса". www.nz.pedpresa.com.ua


З метою широкої популяризації досвіду роботи з питань ефективної організації роботи з питань дотримання рухового режиму учнів початкових класів, збереження їх здоров’я та відповідно до плану роботи Міністерства на 2014 рік

Показати інформацію

Інтернет - порталом «Педагогічна преса» оголошує проведення огляду кращих відеоматеріалів за темою «Фізкультурні хвилинки на уроках у 1-4 класах» (до 1,5 хв). Навчальні заклади, які братимуть участь у зазначеному вище огляді, до 30 травня 2014 року мають надіслати заявку та відеоматеріали на електронну адресу 1klas@pedpresa.com.ua з позначкою: «Огляд відеоматеріалів про фізкультурні хвилинки на уроках у 1-4 класах».

Вiд одного навчального закладу приймається тiльки один вiдео-сюжет.

Інструкція для учасників конкурсу:

1) Навчальний заклад - учасник конкурсу повинен бути в базі даних навчальних закладів.

www.nz.pedpresa.com.ua

2) Відеоматеріали потрібно розмістити на сервісі youtube.com та надіслати посилання на відео та заявку на участь у конкурсі на електронну адресу 1klas@pedpresa.com.ua

Лист Міністерства освіти і науки України та заявка на участь у конкурсі

Минулі конкурси

Арт-школа Освітнього порталу «ПедПреса» оголошує творчий дитячий конкурс на найкращий виріб за мотивами українських казок.

Показати інформацію

Умови конкурсу: участь у конкурсі можуть брати малюки віком до 4-х, 5-ти і 6-ти років – три категорії. Тематика – «Українські казки». Зобразити персонажа або епізод казки малюки зможуть використовуючи аплікацію, ліплення, малювання тощо – способи, засоби і матеріали не обмежуються. Для малят кожної вікової категорії визначено по одній казці: діти до 4 років: «Колобок»; до 5 років: «Пан Коцький»; до 6 років: «Рукавичка».

Детальнiше за посиланням


Старшокласники! Студенти! Працівники освіти! Усі, хто мріє спробувати себе у якості справжнього журналіста! Не дайте загинути в собі літературному таланту! Розкрийте його на нашому порталі!

Показати інформацію

У вас є чудова нагода виявити свої творчі здібності, розповісти про щось цікаве або важливе, поділитися проблемами (якщо вони є) та ще й отримати за це цінний подарунок (Samsung Galaxy S4)! Освітній портал ПедПРЕСА за підтримки Міністерства освіти і науки України пропонує вам випробувати свою майстерність у Конкурсі “Вільний розчерк”! До участі в конкурсі приймаються журналістські матеріали й літературні твори про освіту і науку в Укаїні та все, що з ними пов’язано.

Більш детальна інформація ТУТ


З метою визначення найкращого дитячого майданчика у ДНЗ, Освітній портал «Педагогічна преса» (Міністерства освіти і науки України) оголошує конкурс «У дитячому садочку - як у барвистому віночку!».

Показати інформацію

До конкурсу приймаються фотографії дитячих майданчиків при дитячих садках у кількості 5 шт., роздільною здатністю 1200 х 800. Матеріали потрібно надавати на електронну адресу: dnz@pedpresa.com.ua.

В електронному листі необхідно надати:

1) Повна назва ДНЗ.

2) Повна поштова (фізична) адреса ДНЗ.

3) ПІП та номер телефону (бажано мобільний) відповідальної особи (не публікується).

4) 5 фотографій у форматі JPG роздільною здатністю 1200х800.

Матеріали конкурсантів будуть додаватись на портал «Педагогічна преса» наступного робочого дня, після надання. У конкурсі можуть взяти участь усі дошкільні навчальні заклади на території України. Конкурс триватиме з 1 червня до 31 серпня 2013 року. Переможці конкурсу будуть визначені за кількістю голосів на порталі «Педагогічна преса». При підрахунку голосів у фіналі, до основного числа голосів на порталі будуть додані голоси "ВКонтакте", "Одноклассники", "Facebook", "Mail.ru". Переможці, які посядуть три призові місця, будуть нагороджені м'якими багатофункціональними модулями «Теремок». Нагородження переможців відбудеться на початку вересня 2013 року (буде оголошено додатково).


Дякуємо усім учасникам і тим, хто їх підтримав своїми голосами! На фінальне нагородження Всеукраїнського фестивалю дитячої поезії з усіх кінців приїхали маленькі і дорослі переможці і лауреати Всеукраїнського фестивалю дитячої поезії.

Показати інформацію

На юних поетів чекали майстер-класи, де вони могли намалювати ілюстрацію до улюбленого вірша або навчитися правильно римувати. Учасники другого етапу Фестивалю дитячої поезії отримали дипломи переможців і лауреатів та призи від партнерів з рук співголів фестивалю заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського і Григорія Фальковича.


Шановні випускниці! Освітній портал ПедПРЕСА оголошує конкурс «Міс випускний-2013» Учасниці можуть надсилати свої фото у випускних нарядах на пошту portal_pedpresa@ukr.net

Показати інформацію

Фотографії конкурсанток будуть розміщені на сторінці АРТ -ШКОЛИ! Голосування проходитиме ТУТ протягом місяця. Переможниця буде визначена шляхом анонімного голосування. По закінченні голосування інтерв’ю з переможницею конкурсу «Міс випускний-2013» буде розміщено на сайті Освітнього порталу ПедПРЕСА – pedpresa.com.ua


Всеукраїнський огляд на кращі здоров’язбережувальні технології в ДНЗ - завершено!

Показати інформацію

Усі ми – і батьки, і освітяни – бажаємо всього якнайліпшого своїм дітям. І нам відомо, що серед причин погіршення здоров'я дітей та молоді основною є спосіб життя. Тож, щоб батьки могли обрати найкорисніше, а педагоги мали змогу поділитися досвідом, Міністерством освіти і науки України за підтримки Освітнього порталу «ПедПРЕСА» оголошено Всеукраїнський огляд кращих відеоматеріалів про здоров’язбережувальні технології, що впроваджуються у дошкільних навчальних закладах.

Протягом лютого – березня 2013 року тривав відбір кращих відеоматеріалів про здоров’язбережувальні технології на місцевому, районному та обласному рівнях. Тепер обирати вам! З 25 квітня по 25 травня 2013 року на Освітньому порталі «ПедПРЕСА» ви маєте можливість проголосувати за найкращий відеоматеріал. Саме ваш голос може стати вирішальним! Краща десятка відеоматеріалів, що визначиться за результатами голосування, буде відзначена дипломами Міністерства освіти і науки України.


Конкурс сайтів ПТНЗ