Студенти Національного гірничого університету Віра Волкова і Олександр Бондар під керівництвом завкафедри екології професора Алли Іванівни Горової та доцента Артем Павличенка стали виконавцями міжуніверситетської комплексної дипломної роботи на тему «Розробка технологій утилізації пилоподібних відходів металургійного та паливно-енергетичного комплексу для поліпшення екологічного стану навколишнього середовища». Крім представників НГУ, між університетський проект виконували також студенти і викладачі Національної металургійної академії України та Українського державного хіміко-технологічного університету.

Робота спрямована на вирішення проблеми утилізації пилоподібних промислових відходів металургійного та паливно-енергетичного комплексу. Під час виконання дипломної роботи студенти вивчали можливості використання пилоподібних відходів в металургійній і будівельній галузях.

Як повідомив доцент Артем Павличенко, студенти-екологи НГУ виконали оцінку екологічного стану об’єктів навколишнього середовища на територіях розміщення відходів Придніпровської ТЕС та розробили природоохоронні технології, що дозволяють покращити стан навколишнього середовища й умови проживання населення міста Дніпропетровська.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу