2 липня в Національному університеті водного господарства та природокористування, як і в інших вишах України, розпочалася вступна кампанія.

Документи в перших абітурієнтів прийняли відбіркові комісії всіх факультетів. Завдяки злагодженій роботі черг немає навіть біля тих факультетів, які користуються найбільшою популярністю в абітурієнтів, – каже відповідальний секретар приймальної комісії.

Однією з перших абітурієнтів факультету будівництва та архітектури стала Оксана Гайович, яка приїхала із Закарпаття. Дівчина – представниця династії «водників», розповідає її батько Михайло Михайлович. Він сам у 1992 році закінчив гідромеліоративний факультет, в університеті навчається і його старший син Іван. Освітою, яку дає навчальний заклад, дуже задоволені. Отож тепер сподіваються, що студенткою вишу стане і Оксана, яка має гарні результати зовнішнього незалежного тестування.

Серед тих, хто подав документи до відбіркової комісії факультету водного господарства в перший день і Леся Кирилюк з Рівного та Василь Беземчук, випускник Житомирського агроколеджу.

Мріє навчатися в університеті і Віктор Мартиненко з Тернопільщини. Його батьки теж свого часу закінчили «водний», тож і сину порекомендували його, як виш де можна отримати якісну освіту.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу