Годинник-скелетон та енегоекономний світлофор представили українські вчені - 672bb5690ae9748f570bafcafdd918e2У Вінницькому національному технічному університеті відкрилася виставка винаходів учених закладу з питань енергозбереження.

Тут можна було побачити годинник, що змінює колір, та енергоекономний світлофор. Винаходи представив доцент кафедри комп’ютерної та телекомунікаційної апаратури Олександр Шеремет. Особливо відвідувачів виставки зацікавив електронний годинник-скелетон. За словами винахідника, завдяки цьому приладу можна отримати додаткову інформацію за змінюваним кольором фону.

Колір годинника може відповідати секундам, періоду дня, дню тижня, місячному календарю, температурі, атмосферному тиску тощо. Також Олександр Шеремет представив оригінальний світлофор у поєднанні з інформаційним табло, що економно споживає електроенергію, він є зручним для використання, а основне – його видно здалеку при будь-якому освітлені. Виставка була проведена в університеті в рамках Міжнародного науково-практичного семінару «Енергоефективний сталий розвиток міста й технології зниження викидів парникових газів в атмосферу».

Годинник-скелетон та енегоекономний світлофор представили українські вчені - 53ccc5f00e586ff351ed207e0ccb8d86Годинник-скелетон та енегоекономний світлофор представили українські вчені - a7be92e7af957b81708d816976e580b9

За матеріалами  vinnitsaok.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *