10 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з російської мови. Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що участь у тестуванні взяли 2 757 абітурієнтів, що становить 76,3 % від загальної кількості зареєстрованих для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з цього предмета, перевірили 5 514 бланків відповідей, що становить 100 % від загальної кількості учасників тестування.

ЗНО з російської мови. Результати - 171

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Таблицю переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року за виконання тесту з російської мови, у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів розміщено тут.

У разі незгоди з отриманим результатом апеляційну заяву абітурієнт може надіслати поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти до 27 червня 2014 року (дата подання заяви визначатиметься за штемпелем поштового відправлення), – наголошують в УЦОЯО. Однак рекомендують: перш ніж звертатися до Центру оцінювання з апеляційною заявою, варто упевнитись, що кількість тестових балів, отриманих за виконання завдань тесту з відповідного предмета, визначена вірно. Схеми оцінювання тестових завдань з усіх предметів наведено в характеристиках тестів, розміщених у розділі «Підготовка до ЗНО».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *