Німці розкажуть, як покращити культуру в Україні - 505b1eb09dd5aЗавтра за ініціативи та на запрошення Ґете-Інституту в Україні делегація Міністерства культури України  з робочою поїздкою відбуде до Берліна та Потсдама.

До групи спеціалістів, очолюваної від Ґете-Інституту в Україні його директором Верою Багаліантц і від Міністерства культури України першим заступником міністра Олесею Островською-Лютою, увійдуть фахівці департаментів музичного, образотворчого мистецтва, музейної справи, мистецтв та навчальних закладів, управління бібліотек і регіональної політики, а також міжнародного співробітництва.

Програма Ґете-Інституту на тему «Моделі підтримки культури» передбачає знайомство з культурними структурами та інституціями Німеччини.

У рамках робочої поїздки обговорять прийнятні для українських реалій моделі фінансової підтримки галузі культури, системи державного адміністрування театрів, концертних організацій і творчих колективів, форми підтримки читання та незалежного мистецтва, музейної справи та управляння музеями, а також стратегічні напрями розвитку культури.

Крім цього, заплановані обговорення моделей фінансування та робочих процесів на конкретних прикладах – театрі ім. Максима Горького (Берлін), в Державній бібліотеці Берліна, в університетах мистецтв. Робоча поїздка триватиме до 5 липня 2014 року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *