Абітурієнти надсилатимуть sms до УЦОЯО -Український центр оцінювання якості освіти не розсилатиме поштою запрошення-перепустки на зовнішнє незалежне оцінювання для абітурієнтів, які проходитимуть тестування під час додаткової сесії. Про це щойно на своїй сторінці у Facebook повідомив директор УЦОЯО Ігор Лікарчук.

“Запрошення розмістять на персональних сторінках вступників. Якщо абітурієнт не може відвідати свою персональну сторінку, то просимо його зателефонувати на «гарячу» телефонну лінію УЦОЯО, що працює цілодобово, або до будь-якого регіонального Центру оцінювання якості освіти, в яких аналогічні телефонні лінії працюють із 8-00 до 20-00 щодня, зокрема й у вихідні та святкові дні”, – наголошує Ігор Леонідович.

Оператори «гарячих» телефонних ліній зобов’язані надати інформацію про дату зовнішнього оцінювання, назву та адресу пункту тестування, внести інформацію про ваш дзвінок до єдиної бази даних. Також абітурієнти, які проживають на територіях Донецької та Луганської областей, і зареєструвалися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, в найближчі дні отримають  sms-повідомлення з відповідною інформацією.

Тих, хто їх отримає, просимо надіслати нам sms із коротким текстом «отримав», – зазначає Ігор Лікарчук.

Нагадуємо, запрошення перепустки для абітурієнтів розміщуватимуть на персональних сторінках двічі. Уперше – на період із 1 по 7 липня. Вдруге – на період із 8 до 15 липня. Це зумовлено тим, що, крім абітурієнтів із Донецької та Луганської областей, у ЗНО беруть участь абітурієнти, які проживають на інших територіях України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *