Школяр інсценував своє викрадення, щоб не йти до стоматолога - lmlkmlkmНайчастіше маленькі пацієнти всіляко намагаються відмовити батьків від походу в стоматологію, але один школяр пішов ще далі – він інсценував власне викрадення, щоб уникнути візиту до дантиста.
Поліція побачила 12-річного хлопчика, який ховався за будинками. На запитання правоохоронців про причини такої поведінки, школяр розповів жахливу історію свого викрадення.

За словами 12-річного француза з комуни Баньоль, він прямував до свого стоматолога, коли біля нього зупинився автомобіль і водій попросив  вказати  дорогу, але щойно він підійшов ближче, чоловік заштовхав його в салон машини й рушив з місця. Стурбовані словами хлопчика поліцейські поцікавилися, як же він опинився на волі, і почули, що тільки завдяки щасливому випадку йому вдалося втекти.

Підліток також погодився описати зовнішність зухвалого викрадача.

“Це був європеєць, мускулистий чоловік віком близько 30 років, одягнений у чорну футболку і світлі джинси”, – повідомив він. Поміркувавши, “жертва злочинця” додала, що у водія був вертикальний шрам на правій щоці.

Правоохоронці поставилися до його розповіді з усією серйозністю – склали за усним описом фоторобот злочинця і почали операцію з його затримання. Однак після місяця безуспішних пошуків детективи, які вивчили записи всіх вуличних камер спостереження в Санкт-Жерве та Баньолі, запідозрили, що 12-річний хлопчик водить їх за ніс.

Їхні підозри підтвердилися під час повторного допиту “дивом врятованого” школяра: він зізнався, що вигадав історію зі своїм викраденням, щоб уникнути відвідин “жахливого” стоматолога.

Місцевим журналістам не вдалося дізнатися, яке покарання тепер очікує талановитого “казкаря” і як відреагували на це його батьки.

За матеріалами fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *