Всесвіт мав проіснувати не більше секунди, - вчені - dsfsdffffРоберт Хоган із Королівського коледжу в Лондоні і його колеги дійшли висновку, що Всесвіт не повинен  був прожити більше секунди і мав піти в небуття. Це припущення було зроблено після зіставлення результатів вивчення бозонів Хіггса і астрономічних спостережень. Результат досліджень був опублікований у журналі Physical Review Letters.

Дослідники вважають, що всі секрети сучасного космосу полягають у космологічній  інфляції. Так називається період швидкого розширення простору і часу після Великого вибуху. Ця подія абсолютно не вивчена, однак фахівцям вдалося виявити гравітаційні хвилі, що залишилися після Великого вибуху. Раніше це було лише теорією, але, можливо, тепер за допомогою цих хвиль науковці зможуть довести правильність інфляційної теорії.

Під час нового дослідження Хоган і його колеги використовували результати досліджень природи бозона Хіггса і поєднали їх із результатами спостереження гравітаційних хвиль. Завдяки цьому вони зуміли виміряти властивості кванта поля Хіггса і визначили, що Всесвіт розташований у “долині” цього поля, що надає масу всім іншим часткам. Але, ймовірно, є ще одна “долина” поля Хіггса, куди  Всесвіт не потрапляє через потужне енергетичне поле.

“Ми отримали дуже дивну теоретичну модель. Якби вона була вірною, то Всесвіту зараз не існувало б. Але якщо результати BICEP2 все ж вірні, то ми відкриємо двері до Нової фізики за межами Стандартної моделі”, – заявив дослідник.

За матеріалами 24smi.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *