Як харчуватися, щоб дожити до 100 років, знають дослідники - kmkmБагато років учені та дієтологи кажуть нам про те, що  найздоровішим  у світі раціоном є середземноморська дієта, насичена фруктами, овочами, оливковою олією і морепродуктами. Однак найбільше довгожителів мешкає зовсім не в країнах Середземномор’я, а в Японії.

Японці живуть найдовше (середня тривалість життя в країні Вранішнього сонця – 82,5 роки), і в них найрідше діагностують хвороби серця і рак. А рівень ожиріння в Японії становить усього 3,5 %, тоді як в Україні він перевищив 20 %.

Жити довго і щасливо японцям неабияк допомагає правильне харчування. Ось деякі особливості японської дієти.

Під час прийому їжі вони досягають лише 80 % насичення. Закінчують прийом їжі не десертом, а зеленим чаєм.
Солодке тут заведено вживати з кавою опівдні.
Дієта японців містить мало жиру, але багато фруктів і морської капусти.
Поширена страва японської кухні – суші – є відмінним джерелом жирних кислот Омега-3, важливих для здоров’я серця та мозку. Японці з’їдають по 100 г риби щодня, тоді як українці навряд чи одну рибну страву на тиждень.
Українці безмірно “підсолоджують” своє життя, поїдаючи цукерки, печиво та пироги. Хоча можна було б витратити ці гроші на сезонні овочі, фрукти та ягоди. Окремої розмови заслуговує категорія “м’ясо і м’ясопродукти”. Те, що українці з’їдають м’яса майже в межах норми, абсолютно не означає, що вони правильно харчуються. Лінь і погані звички призвели до того, що для багатьох наших співгромадян найкращим м’ясом є ковбаса, яку назвати м’ясом можна хіба що умовно.

За матеріалами kp.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Як харчуватися, щоб дожити до 100 років, знають дослідники”
  1. А зачем жить до СТА лет???????!!!!!!!!!!При нашей (современной ) жизни это не интересно.Болезни,неустроенный быт до сорока лет(и даже дольше),нищенское существование,политическая нестабильность последних 30-40 лет (и не только),отсутствие элементарных санитарных норм эксплуатации жилых домов(постоянно неработающие лифты,грязь в подъездах (не потому что не убирают,а потому что сорим) и к 60 годам накапливается у с т а л о с т ь.А посмотрите на лицо и руки пожилых людей???!!!,это же фотография их жизненного пути!!!!!! Так зачем в таком виде жить до СТА лет.????!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *