Уболівальник не зміг потрапити на матч у Ріо через дорогі квитки.

Учитель фізкультури з Аргентини Лукас Ледесма проїхав 3000 кілометрів на велосипеді з Толедо до Ріо-де-Жанейро, щоб потрапити на чемпіонат світу з футболу.

За підтримки мера свого рідного міста Толедо, а також заручившись згодою директора школи, він вирушив у дорогу. При цьому велосипед мандрівник купив лише за три місяці до свого від’їзду, не маючи постійної практики їзди на велосипеді. Дорогою аргентинець, за його словами, намагався економити на їжі, а часом навіть полював на маленьких тварин на зразок голубів або болотних бобрів.

На дорогу Ледесма витратив 20 днів, протягом кожного з яких він по 8-9 годин проводив у сідлі. Щоправда, в один із днів мандрівникові довелося злізти з велосипеда: йому не вдалося подолати розмиті дощами дороги в районі Куритиби, тож він проїхав затоплену ділянку в кузові вантажівки.

Тож Ледесма ледве встиг до першого матчу збірної Аргентини на чемпіонаті світу (16 червня аргентинці з рахунком 2:1 обіграли на “Маракані” команду Боснії і Герцеговини). Однак гру йому довелося дивитися по телевізору, оскільки квитків на матч не було, а заплатити $ 500 спекулянтам аргентинець не міг.

За матеріалами  segodnya.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу