Подати документи до університету АДА можна онлайн - thumb325 20140623122833553На навчання до Університету азербайджанської дипломатичної академії (АДА) в новому академічному році вже прийняли 49 іноземних студентів із 27 країн. Із них 25 осіб здобуватимуть ступінь бакалавра, 24 людини –  ступінь магістра.

Як повідомили в університеті, тут навчаються студенти з різних країн світу, представляючи регіони Центральної та Східної Європи, Північної та Латинської Америки, Африки, Центральної, Південної та Південно-Східної Азії. Цього року список країн, представники яких навчаються в АДА, поповнився 12 новими назвами. Тепер в університеті навчатимуться вихідці з Бангладеш, Багамських Островів, Камбоджі, Еквадору, Кувейту, Чорногорії, Норвегії, Палестини, Сербії, ПАР, Судану і Замбії.

У виші наголосили, що особливо талановиті студенти з країн, пов’язаних з Азербайджаном високим рівнем дипломатичних відносин, проходять навчання в рамках Міжнародної стипендіальної програми, наданої Міністерством закордонних справ Азербайджану.

Іноземні студенти, які бажають вступити до Університету АДА, можуть подати документи через веб-сайт університету або ж через посольства своїх країн в Азербайджані.

За матеріалами: 1news.az

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *