"Львівська політехніка" обійшла Національний авіаційний університет - komisiya1Трійка ВНЗ-лідерів за кількістю поданих заяв змінилася. На третє місце із 37 тисячами 623 заявами вийшов Національний університет «Львівська політехніка», при цьому обійшовши на 52 заяви Національний авіаційний університет, який ще минулого тижня був на третій позиції рейтингу.

Беззаперечну першість тримає Національний університет ім.Т.Шевченка. Стати його студентами станом на ранок 22 липня зголосилося 45 тисяч 447 абітурієнтів. На другому місці закріпився ще один львівський виш – Національний університет ім.І.Франка.  

За три тижні вступної кампанії до українських вищих навчальних закладів подали заяви майже 600 тисяч абітурієнтів. Вони написали 1 мільйон 864 тисячі 100 заяв на вступ. Зокрема 1 мільйон 378 тисяч 100 у паперовому вигляді та 486 тисяч електронних.

Середній конкурс на бюджетні місця по Україні складає 5,37. Серед освітньо-кваліфікаційних рівнів найбільше заявок подано на бакалаврів. Конкурс складає 8,36 людей на бюджетне місце. Найменший конкурс на молодшого спеціаліста – 2,94 людини на бюджетне місце.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *