Комітет із фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства, Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти провів заключний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у дошкільних навчальних закладах, який тривав протягом 2013/2014 навчального року.

Нагадуємо, що конкурс проводився з метою вивчення, узагальнення та поширення кращого досвіду роботи з фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах.

У Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах узяли участь 25 областей України, згідно з номінаціями. Так, у номінації «міські дошкільні навчальні заклади» взяли участь 25 дошкільних навчальних закладів; у номінації «сільські навчальні заклади» ? 13 областей; у номінації «дошкільні навчальні заклади компенсуючого типу» – 9 дошкільних навчальних закладів.

Комітет з фізичного виховання та спорту України щиро дякує всім учасникам конкурсу за чудові матеріали, цікавий досвід роботи з фізичного виховання, який надасть змогу поширювати та впроваджувати кращі педагогічні надбання у навчальні заклади країни.

Відзначаємо керівників Сумської, Київської, Миколаївської, Хмельницької, Дніпропетровської областей, міста Києва, які надали цікавий, змістовний матеріал про опрацьовану систему в організації фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах.

Протягом року Комітет планує знайомити на своєму сайті з найкращими роботами конкурсу.

Нагородження переможців за домовленістю з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства відбудеться у День дошкільника 26 вересня цього року.

За результатами проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу, згідно з наказом Міністерства освіти і науки від 26.06.2014 р. № 760 місця розподілилися таким чином:

Серед кращих міських дошкільних навчальних закладів

І місце – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 5 «Капітошка» (м. Буча Київської області).

ІІ місце – дошкільний навчальний заклад № 9 «Барвистий віночок»

(м. Кам’янець Хмельницької області)

ІІІ місце – дошкільний навчальний заклад № 41 «Центр розвитку дитини» (м. Чернівці).

Серед кращих сільських дошкільних навчальних закладів

І місце – дошкільний навчальний заклад «Центр розвитку дитини «Берізка» (село Великі Бубни Роменського  району Сумської  області)

ІІ місце – дошкільний навчальний заклад «Колосок» (село Засулля Лубенського району Полтавської області)

ІІІ місце – дошкільний навчальний заклад загального типу «Сонячний теремок» (смт Озерне Житомирського району Житомирської області)

ІІІ місце – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Золотий півник» (село Ленінка Березанського району Миколаївської області).

Серед кращих дошкільних навчальних закладів компенсуючого типу

І місце – дошкільний навчальний заклад № 205 компенсуючого типу для дітей з вадами опорно-рухового апарату (м. Київ)

ІІ місце – спеціальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 20 «Посмішка» (м. Суми)

ІІІ місце – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу (санаторний для ослаблених та частохворіючих) № 43 (м. Рівне).

Надалі Комітет з фізичного виховання та спорту планує проведення всеукраїнських нарад-семінарів на базі переможців огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах із метою ознайомлення фахівців дошкільників із кращим досвідом роботи.

Із вересня 2014 року планується проведення І етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах серед міських, сільських, шкіл-інтернатів для дітей-сиріт, спеціальних шкіл-інтернатів і навчально-виховних комплексів.

Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу