Із 12 до 27 липня у Львові влаштують Міжнародну літню школу української мови і культури «Крок до України». Цьогоріч це буде вже вп’яте: чотири попередні пройшли у Львові і Караганді (Казахстан).

Захід організовує Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою, інформує прес-служба НУ “Львівської політехніки”.

Літня школа «Крок до України» орієнтована на студентів, науковців, дослідників, представників українських громад за кордоном і всіх, хто зацікавлений у вивченні української мови і культури.

МІОК пропонує двотижневу програму, що передбачає інтенсивний курс української мови (50 год.) і культурно-освітню програму (екскурсії, тренінги з народознавства, перегляд українських фільмів, відвідування театрів і музеїв, виїзна мандрівка, квест у Шевченківському гаю та інші цікаві заходи).

Заняття з української мови проходитимуть у трьох групах (рівень А, В і С). На заняттях викладачі використовуватимуть підручники з української мови як іноземної, які вони уклали у МІОК: «КРОК-1» – підручник для початкового рівня вивчення української мови як іноземної (рівень А1 – А2); «КРОК-2» – підручник для середнього рівня вивчення української мови як іноземної (рівень В1); «Мандрівка Україною» – збірник лінгвокраїнознавчих текстів для читання з вправами (рівень В2); «Автостопом по Україні» – аудіокнига із вправами (рівень С1). Після завершення літньої школи учасники отримають сертифікати Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою.

Окрім липневої сесії у Львові, «Крок до України» вже традиційно пройде і в Казахстані (для молоді з місцевої української громади) – у серпні.

За матеріалами сайту lvivexpres.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу