Міносвіти і науки України запрошує до обговорення проекту нової Інструкції з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах.

Чотирнадцять років загальноосвітні навчальні заклади працювали за Інструкцією з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 26.06.2000 № 240. 

У зв’язку з набуттям чинності нових нормативних актів, що регламентують ведення діловодства, до міністерства почали надходити звернення керівників, заступників керівників загальноосвітніх навчальних закладів за поясненнями щодо порядку ведення діловодства у школах, створення та використання електронних документів, зокрема електронного класного журналу, а також порядку зберігання документів, передачі їх архівним установам тощо.

Із метою встановлення єдиних вимог до ведення ділової документації в загальноосвітніх навчальних закладах, строків зберігання документів, проведення експертизи цінності документів, особливо у закладах із малою чисельністю учнів та працівників, міністерством було розроблено та погоджено Укрдержархівом проект нової Інструкції (рубрика «Громадське обговорення»).

Проект нової Інструкції містить 7 розділів, серед яких 3 нові, зокрема: розділ 5 «Складення номенклатури справ», розділ 6 «Формування справ, зберігання документів», розділ 7 «Експертиза цінності документів. Порядок підготовки справ до передачі для архівного зберігання» і 21 додаток.

Просимо до 25 липня 2014 року висловитись щодо запропонованих змін і доповнень.

Пропозиції надсилати на електронну пошту: s_kharchenko@mon.gov.ua.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу