Для складання ЗНО в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка зареєструвались близько 300 абітурієнтів зі східних областей України.

Цього року університет надає не тільки приміщення для проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а й гуртожитки для абітурієнтів, які прибули з інших областей України.

Директор студмістечка ПолтНТУ Андрій Поставний розповів, що, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, в університеті створені всі належні умови для комфортного проживання. Випускників із Луганської та Донецької областей забезпечують місцями у гуртожитках на весь період додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Перші абітурієнти зі сходу України прибули до Полтави ще 27 червня о 5 ранку, на вокзалі їх зустрів директор студмістечка. Ми поспілкувалися з деякими новоприбулими та їхніми батьками. За словами абітурієнтів, у Полтаві їх прийняли дуже гостинно:

«Мені дуже сподобалося ваше місто, люди тут надзвичайно добрі, щирі і привітні, – розповідає Максим Алієв із Луганська. – Нас відразу поселили в гуртожитки, все показали і навіть провели екскурсію містом, аби ми почувалися тут якомога комфортніше».

«Полтавський національний технічний університет виявився дуже красивим і великим, а різноманіття спеціальностей і напрямів підготовки мене вразило – вирішив, що вступатиму саме сюди, але ще не можу визначитися, яка саме спеціальність мені подобається найбільше, – доповнює Максима його друг В’ячеслав. – Я дуже комфортно тут почуваюся, можу в будь-яку мить скористатися їдальнею, а в гуртожитку є безкоштовний WI-FI. Вже навіть встиг знайти друзів серед моїх сусідів».

«Ми з дочкою приїхали 29 червня з міста Первомайськ Луганської області, нас дуже гостинно прийняли у ПолтНТУ, одразу поселили в гуртожиток і допомогли освоїтися, – розповідає Наталія Іванілова. – Дочка дуже переживає, хоче якомога успішніше скласти ЗНО і вступити до університету. Ми тут лише кілька днів, але вже закохалися в ПолтНТУ, в його атмосферу. Тут стільки привабливих спеціальностей, що дочка вирішила вступати саме сюди».

Щоб уникнути провокацій та убезпечити учасників ЗНО, в Донецьку та Луганську не проводитимуть основну сесію тестування. За попередніми даними, ПолтНТУ приймає понад 300 абітурієнтів із цих областей.

Отже, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка активно допомагає державі піклуватися про долю абітурієнтів з інших областей України. Сподіваємось, що майбутні студенти успішно складуть додаткову сесію ЗНО та стануть новими членами великої родини ПолтНТУ.

Прес-служба ПолтНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу