Школяр вигадав пристрій, що не дає батькам забути дитину в машині - 8f5c01f ezbabysaver1 600Протягом 2013 року в Америці від теплового удару померли 44 дитини, яких батьки забули в автомобілях у спеку.

12-річний американець Ендрю Пелхем придумав, як зарадити цьому лиху. Свій винахід він назвав E-Z Baby Saver.

E-Z Baby Saver – це линва, сплетена Ендрю з яскравих гумок і клейкої стрічки. Один її кінець кріпиться до крісла водія, а другий – до ручки позаду крісла. Тож, щоб вилізти з машини, водій обов’язково мусить поглянути на заднє сидіння – і згадати, що там дитя.

Те, що змайстрував Пелхем, коли вчився ще в п’ятому класі, кожен може відтворити самостійно.

“Батьки, які ненавмисне лишають своїх дітей на смерть, можуть бути одними з нас… Тицяння в них пальцями та покарання не запобігає подальшим помилкам, створення системи, що передбачає ймовірність помилки і працює над цим – це значно практичніше”, – зазначає колумніст видання Ліза Белкін.

“Я навіть отримав електронного листа від оператора служби 911, яка прийняла такий дзвінок про 1-річну дитину. Вона сказала, що то був найгірший день її життя, і вона сподівається, що завдяки моєму винаходу службам спасіння більше не доведеться такого бачити”, – розповів хлопець.

Ендрю та його рятівна линва торік виграли в конкурсі юних винахідників. Як розповів хлопчик, відтоді до нього надходять електронні листи з усього світу. Сотні батьків, дідусів та бабусь написала школяреві, що використали його ідею та й собі змайстрували E-Z Baby Saver. Батьки тих дітей, які загинули в такий страшний спосіб, висловили вдячність Пелхему за намагання запобігти подальшим  трагедіям.

Пелхем, який навчається тепер у сьомому класі, на цьому не спинився. Школяр винайшов “тваринотривку” фотокамеру. Її взяли на озброєння у National Geographic. Іще він вигадав систему для збирання дощової води за принципом оригамі.

За матеріалами сайту life.pravda.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *