Професор університету придумав скляну дошку - 1453209457407201386231731046784Професор Майкл Пєшкіна представив власну розробку, що може значно полегшити і прискорити освітній процес у школах і ВНЗ.

Сучасні шкільні дошки мають низку недоліків. Насамперед учитель повинен відвертатися від студентів кожен раз, коли він збирається що-небудь написати або показати на цій дошці. Це неабияк набридає. До того ж часто, щоб продемонструвати зображення з комп’ютера або будь-якого іншого цифрового пристрою, необхідно підключати спеціальний мультимедійний проектор. Для виведення чіткої проекції йому необхідна рівна біла поверхня – на звичайній дошці нічого не буде видно.

Lightboard може назавжди позбавити навчальні заклади цих проблем.

«Дошка» дуже тонка, адже її поверхня – це абсолютно прозоре архітектурне скло. Для взаємодії з дошкою використовуються флуоресцентні маркери. Написане (або намальоване) найбільше схоже на голограму – воно легко читається з обох сторін «дошки».

Крім того, пристрій може виводити на свій «екран» мультимедійний контент із звичайного проектора. Зображення легко проектуються на поверхню, і складається враження, що вони буквально висять у повітрі. До того ж можна легко робити необхідні позначки просто на проекціях.

За матеріалами svit24.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *