Відомі результати ЗНО з біології - biologija25 червня абітурієнти складали зовнішнє незалежне оцінювання з біології. Участь у тестуванні взяли 78 007 абітурієнтів, що становить 87,6 % від загальної кількості зареєстрованих для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з цього предмета.

Офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти повідомляє, що здійснено перевірку 78 007 бланків відповідей, що становить 100 % від загальної кількості учасників тестування.

За порушення вимог Порядку проведення ЗНО в 2014 році під час виконання тестової роботи з біології анульовано результати 11 учасників.

 Відомі результати ЗНО з біології - 222

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з біології розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Таблицю переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року за виконання тесту з біології, у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів розміщено тут.

У разі незгоди з отриманим результатом апеляційну заяву абітурієнт може надіслати поштою на адресу УЦОЯО до післязавтра, 5 липня (дата подання заяви визначатиметься за штемпелем поштового відправлення).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *