«Київзеленбуд» і Національний музей Тараса Шевченка оголосили конкурс творчих робіт для створення композицій із квітів на шевченківську тематику.

До 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка за ініціативи генерального директора КО «Київзеленбуд» Михайла Царенка та за сприяння Національного музею Тараса Шевченка оголошується конкурс творчих робіт для створення композицій із квітів на шевченківську тематику.

Представити композиції (ескізи) з квітів, що символізуватимуть єдність України та українців незалежно від політичних переконань, регіону проживання та віросповідання, зможуть громадяни України, яким виповнилося 16 років. Прийом конкурсних робіт триватиме з 1 до 21 липня 2014 року включно.

Представлення готової композиції з квітів і нагородження переможця конкурсу відбудеться на Співочому полі 24 серпня 2014 року. Пізніше ескізи фіналістів можна буде побачити на виставці в Національному музеї Тараса Шевченка.

Визначення переможця відбуватиметься з 22 липня до 5 серпня. Оберуть його кияни на офіційній сторінці Facebook КО «Київзеленбуду».

За інформацією КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу