Міністерство освіти і науки України затвердило зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році, що регламентують особливості проведення вступної кампанії в Донецькій і Луганській областях (наказ МОН № 759 від 26.06.20014, зареєстрований у Мінюсті 1 липня 2014 р. за № 710/25487). 

Прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі для вступників із Донецької та Луганської областей розпочинається 11 липня. 

Завершення прийому заяв та документів у паперовій або електронній формі на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти – о 12:00 15 вересня. 

Завершення прийому заяв та документів від вступників, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і проходять співбесіду, складають вступні іспити у вищих навчальних закладах, – о 18:00 7 вересня. Співбесіди та вступні іспити проводяться з 8 до 15 вересня. 

Завершення прийому заяв та документів від вступників, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах, – 7 вересня. Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 4 до 15 вересня. 

Завершення прийому заяв та документів від вступників, які вступають на навчання на основі базової загальної середньої освіти, – 7 вересня. Вступні іспити проводяться з 8 до 15 вересня. 

Завершення прийому заяв і документів від вступників, які вступають на навчання за скороченими програмами підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста та бакалавра, – о 18:00 7 вересня. Фахові вступні випробування проводяться з 4 до 15 вересня. 

Рейтинговий список вступників, які проживають на території Донецької та Луганської областей, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднюється не пізніше 12:00 16 вересня. 

Перший строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18:00 18 вересня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12:00 19 вересня.

Другий строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18:00 21 вересня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12:00 22 вересня. 

Третій список вибору вступниками місця навчання закінчується о 18:00 24 вересня. 

Зарахування вступників, які проживають на території Донецької та Луганської областей, на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти відбувається: 

– за державним замовленням не пізніше 15:00 25 вересня; 

– за кошти фізичних та юридичних осіб (за умови виконання державного замовлення відповідного напряму (спеціальності) не пізніше 1 жовтня.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу