Короткозорість - прерогатива розумних людей - dityНімецькі вчені підтвердили життєву мудрість, у якій йдеться про те, що «очкарики» – розумні люди. Дослідження співробітників Медичного центру при університеті Майнца дає змогу зробити висновок, що із підвищенням рівня освіти серед людей зростає і рівень короткозорості. Перевіривши 4 658 німців у віці від 35 до 74 років, вони дійшли до висновку, що рівень освіти і короткозорості прямо пов’язані одне з одним і що зі зростанням одного зростає й інший.

Виявилося, що від короткозорості страждають 35 % учасників дослідження, які закінчили тільки середню школу. Серед випускників університетів погано бачить кожен другий, а якщо бути точнішими, то 53 %.

Короткозорість вважається однією з найпоширеніших хвороб на планеті. У США від неї страждають понад 40 % населення, у Великобританії – 30, а в азіатських країнах, що стрімко розвиваються, – понад 80 %.

Боротися з короткозорістю неважко, роз’яснює Daily Mail. Щоб краще бачити, слід частіше бувати на свіжому повітрі, а не сидіти днями за комп’ютером або книгами. Дослідження, проведені над дітьми та молодими людьми в Данії та Азії, показують: що більше часу учасники досліджень проводять на свіжому повітрі при природному освітленні, то рідше в них діагностують короткозорість.

При цьому вчені вважають, що вплив навколишнього середовища переважує вплив генів, тобто погане навколишнє середовище шкідливіше для зору ніж погана спадковість.

За матеріалами: Daily Mail

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *