Житомирський державний університет імені Івана Франка відзначений у щомісячнику ініціативи «Академічне сприяння ООН» за активну співпрацю та просування принципів, закладених у Статуті ООН.

Серед положень Організації Об’єднаних Націй, які просуває ЖДУ імені Івана Франка, – сприяння дотриманню основних принципів Статуту Організації Об’єднаних Націй цінностей, які освітня система прагне поширювати та реалізовувати; сприяння реалізації освітніх можливостей для всіх людей незалежно від їхньої статі, раси, релігійних поглядів або етнічної приналежності; надання можливості кожній зацікавленій особі отримати навички та знання, необхідні для подальшого здобуття вищої освіти; сприяння створенню умов для розвитку системи вищої освіти у всьому світі; сприяння міжкультурному діалогу та порозумінню, а також подоланню нетерпимості за допомогою освіти.

Нагадаємо, що ЖДУ імені Івана Франка долучився до ініціативи «Академічне сприяння ООН» у 2012 році і відтоді бере активну участь у просуванні зазначених принципів. Крім того, кілька років поспіль на базі інституту філології та журналістики та Інституту іноземних мов ЖДУ імені Івана Франка проводить міжнародну лінгвістичну онлайн-конференцію з Варшавським університетом.

Серед інших українських університетів, діяльність яких висвітлена на сторінках щомісячника, – Київський національний економічний університет та Запорізький національний університет.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу