У рамках міжнародної співпраці цього навчального року було здійснено академічний обмін із Чжецзянським педагогічним університетом. П’ятеро студентів Київського університету імені Бориса Грінченка мали змогу безкоштовно навчатися в університеті в Китайській Народній Республіці.

Чжецзянський педагогічний університет є одним із найстарших університетів КНР. Його історія починається з 1897 року. 

В університеті щорічно навчається 23 000 студентів на освітньо-кваліфікаційному рівні «бакалавр» і майже 14 000 студентів на освітньо-кваліфікаційному рівні «магістр».

Чжецзянський педагогічний університет обладнаний сучасними лабораторіями, комп’ютерними та інформаційними центрами, дослідницькими кабінетами, спортивними залами, кімнатами для відпочинку, басейнами.

Медична допомога, в разі потреби, може бути надана у будь-якій із 7 лікарень, які тісно співпрацюють з університетом.

Іноземні студенти вперше вступили до Чжецзянського педагогічного університету у 1979 році. Відтоді майже 20 000 іноземних студентів навчалися в стінах цього вищого навчального закладу.

Студентів Київського університету імені Бориса Грінченка гостинно зустріли у Чжецзянському університеті. На навчання до КНР були направлені кращі студенти університету, які вивчають китайську філологію. У Чжецзянському університеті дівчата поглибили знання китайської мови та ознайомились із культурною спадщиною китайського народу.

За інформацією Київського університету імені Бориса Грінченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу