Переселенець із Криму Денис Хоменко, проживаючи в Чернівцях, винайшов унікальну установку, що дає змогу збільшити потужність серійних фотоелектричних модулів. Про це повідомили в ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

“Дія моєї установки спрямована на те, щоб при застосуванні фотоелектричних модулів показник потужності наблизився до максимального, – розповів Денис Хоменко. – Застосування установок обмежене невисокою щільністю потоку сонячного випромінювання, беручи ще до уваги географічне розташування України. Тому підвищення ефективності використання фотоелектричних модулів – важливе наукове питання.”

На сьогодні залишається відкритим питання завершення тестування установки. Оскільки, попри представлення роботи як місцевій владі, так і Буковинському Центру Реконструкції та Розвитку, інвесторів поки що не знайшлося.

Над установкою Денис Хоменко працював півроку, навчаючись у Севастопольському національному університеті ядерної енергії та промисловості. Завершив роботу над проектом, уже навчаючись у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

За матеріалами   molbuk.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу