Сучасні гаджети стають невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Багато з них є доволі дорогим “задоволенням”, тому питання збереження своїх девайсів цілими і неушкодженими непокоїть юних винахідників.

Молодий британець на ім’я Пенг Ю розробив спеціальну протиударну сумку-рюкзак для носіння електронних пристроїв і розповів світу про це на своїй сторінці у соціальній мережі.
“Таке рішення дає змогу отримати рюкзак, який лише в разі необхідності перетворюватиметься на протиударний, що може стати в нагоді людям, які носять із собою безліч гаджетів і ведуть активний спосіб життя”, – акцентує увагу на перевагах свого винаходу британець.

Створена випускником Королівського коледжу мистецтв (Великобританія) протиударна сумка повинна захищати численні гаджети, які зазвичай люди носять із собою, від ударів та інших пошкоджень. Свій винахід колишній студент назвав Fugu як відома однойменна риба, здатна у хвилини небезпеки блискавично роздуватися у вигляді кулі. У назві сумки і укладений основний принцип роботи винаходу.

Усередині сумки-рюкзака знаходиться такий собі пристрій, що може надуватися. Для цього необхідно закачати повітря в спеціальні камери, які знаходяться в стінках рюкзака. Ефективність такої сумки вже очевидна – адже для закачування повітря в рюкзак (у разі певної вправності) потрібно не більше однієї хвилини, при цьому здути рюкзак можна за десять секунд.

За матеріалами  uapress.info

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *