“Ми високо цінуємо досвід і допомогу, яку надають структури ООН у діяльності міністерства”, – на цьому наголосив перший заступник міністра молоді та спорту України Андрій Вишняк під час прес-конференції: «Молодь+Майбутнє=Україна. Проблеми реалізації молодіжної політики в Україні».

На думку Андрія Вишняка, створення та діяльність Робочої групи ООН з питань молоді, яку наразі очолює представник Фонду народонаселення ООН в Україні пані Нузхат Есан, сприяє консолідації зусиль задля досягнення кращого результату та організації спільних заходів і проектів у сфері молоді.

У рамках співпраці вже досягнуто домовленостей щодо фінансової та організаційної підтримки Фонду у проведенні 29 липня цього року в Києві Всеукраїнського форуму «Трансформація державної молодіжної політики: Перспектива-2012».

Андрій Вишняк повідомив, що під час Форуму буде презентовано проект Концепції державної цільової соціальної програми молодіжної політики на період до 2020 року. В заході передбачається участь понад 200 учасників – представників центральних органів виконавчої влади, міжнародних організацій, фондів, посольств, громадських молодіжних організацій, регіональних та обласних управлінь з питань молоді.

Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу