У Чернігівській області в розпалі дитяча оздоровча кампанія. За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, в червні на території області відпочили 29 тисяч дітлахів шкільного віку. Послуги відпочинку їм надавали 506 таборів із денним перебуванням, 13 таборів праці та відпочинку і 1 наметове містечко.

На сьогодні в регіоні працюють 23 заклади оздоровлення. Від початку сезону тут побувало 2,5 тисячі дітей. Ще 4 такі заклади відкриють свої двері у другій половині липня.

Уперше на Чернігівщині запрацювала літня школа для обдарованих і талановитих дітей. Протягом двох змін тут набудуть нових знань та оздоровляться 80 дітей.

Загалом на сьогодні відпочинковими та оздоровчими послугами охоплено понад 40 тисяч дітей Чернігівщини, що становить 45,7 % від їх загальної кількості. Із них 12,2 % дітлахів оздоровилися, а 33,5 % — відпочили.

На сьогодні в закладах оздоровлення області перебувають і 55 дітей зі сходу країни.

Виконуються завдання з оздоровлення дітей вразливих і незахищених категорій. Наразі оздоровчі та відпочинкові послуги надано понад 1 тисячі дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та 60 тисячам із багатодітних та малозабезпечених родин.

Оздоровлюються діти Чернігівщини не тільки в місцевих закладах на території області. Так, до таборів у Миколаївської області відправлено 404 дитини. У НДЦ «Молода Гвардія» загартовуються та набираються сил 104 маленьких чернігівчан пільгових категорій, а ще 312 отримали дозвіл на виїзд для оздоровлення за кордон.

Із запланованих 66,7 млн грн на відпочинок та оздоровлення, за інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, вже використано майже 20 млн грн.

Слід зазначити, що Чернігівщина взяла зобов’язання оздоровити цього літа всього майже 66 тисяч дітей, 75 % дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, 100 % дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Саме тому органам влади, всім службам, причетним до відпочинку та оздоровлення дітей, контролюючим органам поставлено завдання: забезпечити якісний, змістовний і головне — безпечний відпочинок дітей Чернігівщини.

За інформацією Чернігівської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу