Шахраями від науки займеться прокуратура - GevkoЗаступник міністра освіти і науки Андрій Гевко підписав листа до правоохоронних органів щодо перевірки діяльності «фірмочок-сайтів», які займаються написанням дисертацій за гроші.

Ні для кого не секрет, що протягом тривалого часу недобросовісні школярі, студенти  і навіть здобувачі наукових ступенів, так би мовити, “позичають” реферати, курсові, дипломні роботи й дисертації в інтернеті або замовляють у “професіоналів”, пропозиціями яких обклеєні паркани і стовпи поблизу навчальних закладів та рясніє світова Мережа.

І бажання цих людей зекономити свій час і не заглиблюватися в різні наукові тонкощі, а натомість мати преференції й нові широкі можливості в освіті чи кар’єрі, є абсолютно зрозумілим. Проте це все одно звичайнісіньке шахрайство – привласнення чужої інтелектуальної власності задля власної матеріальної і соціальної користі.

Тож заклик заступника міністра освіти і науки до правоохоронних органів – вжити відповідних заходів – є справедливим і актуальним. Зокрема зважаючи на те, що всі ми нині прагнемо до еволюції в освіті й науці. А “фахівці” з купленими дипломами навряд чи сприятимуть такому розвитку.

Шахраями від науки займеться прокуратура - ss 36797685 1 638

Шахраями від науки займеться прокуратура - jhgg

Шахраями від науки займеться прокуратура - ss 36797685 3 638

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *