139 талановитих учнів і студентів отримали грошові винагороди за здобуті вершини в різних ланках позашкільного життя. Премії голови Рівненської обласної державної адміністрації діти отримують уже вдруге, і кількість дітей, які перемагають на всеукраїнському рівні, зростає, наголошують освітяни. Цього року для призерів і переможців всеукраїнських заходів із художньо-естетичного, науково-технічного, туристсько-краєзнавчого, еколого-натуралістичного та фізкультурно-спортивного напрямів з обласного бюджету було виділено близько 223 тисячі гривень, а це майже на 30 тисяч гривень більше, ніж торік.

Сьогодні – це 90 премій за перше місце, 35 премій – за друге і 25 – за третє. Усього 150 винагород.

За словами заступника голови Рівненської ОДА Олександра Савчука, влада і надалі підтримуватиме талановиту молодь, адже матеріальна мотивація спонукатиме дітей до нових досягнень.

«За здобуте перше місце вихованці позашкільних навчальних закладів – учні шкіл і професійно-технічних закладів, а також студенти вишів отримують винагороду у розмірі 1827 гривень, за здобуте друге місце – 1218 гривень, за здобуте третє місце – 609 гривень»,- каже в. о. начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський.

За інформацією управління освіти і науки Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *