9 липня на НСК «Олімпійський» Управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Київський міський центр сім’ї «Родинний дім» провели культурно-мистецьку акцію в рамках реалізації програми соціальної адаптації дітей переселенців зі східних регіонів, – інформує офіційний сайт Київської міської  державної адміністрації.

Акція відбулася за підтримки партнерів: Київського міського відділення НОК України, Всеукраїнської благодійної організацій «Фонд Кличка» та ФК «Динамо».

«Сьогодні наші діти зможуть долучитися до світу спорту та відкрити для себе «Історію однієї мрії». Сподіваюсь, що найяскравіші моменти з кар’єри легендарних українських боксерів і футболістів надихнуть юних вболівальників на власні спортивні досягнення. І на олімпійському небі засяють нові українські зірки», – зауважив заступник директора департаменту – начальник управління сім’ї, молоді та спорту Вадим Костюченко.

Мультимедійне шоу в музеї досягнень братів Кличків відтворило атмосферу боксерських поєдинків. Для виставки Віталій і Володимир передали майже 70 експонатів, серед яких чемпіонські пояси, медалі, кубки та інші почесні трофеї.

Також діти охоче відвідали музей історії НСК «Олімпійський». Вони дізналися про історичні події та грандіозні матчі, які відбувалися на стадіоні з 1923 року, і відчули себе справжніми футболістами.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу