Facebook, LinkedIn, Airbnb та інші великі інтернет-компанії з Кремнієвої долини активізували пошук стажистів серед учнів і випускників американських шкіл.

Битва за перспективних співробітників стає настільки гострою серед технологічних компаній, що вони намагаються перехопити таланти просто серед 15-17-річних старшокласників. Крім того, компанії підвищують розміри винагород за стажування, що також може залучити молодих співробітників.

Минулого місяця Facebook прийняла на літнє стажування 17-річного Майкла Сайма, причому з ним зустрічався особисто глава соцмережі Марк Цукерберг. «Коли я отримав електронного листа про те, що Марк Цукерберг хоче зустрітися зі мною, я одразу взявся перевіряти, чи не пожартував хтось наді мною», – сказав Сайма, недавній випускник школи в Майямі, який розробив популярну гру 4Snaps. За його словами, він почав створювати мобільні додатки з 13 років.

Соцмережа LinkedIn відкрила програму стажувань для старшокласників ще два роки тому. Торік Yahoo купила стартап Summly 17-річного розробника Ніка Д’Алоізіо і прийняла його на роботу, а наймолодшому стажисту в сервісі короткострокової оренди житла Airbnb – 16 років.

Крім того, один з інвесторів Facebook Пітер Тіль раніше пропонував фахівцям віком до 20 років по 100 тисяч доларів, якщо ті припинять навчання і створять свій стартап.

За даними сайту Glassdoor, у середньому стажисти-розробники в Кремнієвій долині отримують по 6 тисяч доларів на місяць. Із 10 американських компаній із найбільшими зарплатами стажистів лише Exxon Mobil не належить до технологічного сектору. В інших дев’яти зарплати різняться від 5,7 тисячі доларів в Apple до 7 тисяч доларів у софтверній компанії Palantir.

Крім того, їм надаються додаткові переваги – безкоштовне житло, транспорт і харчування. Трапляються й незвичайні бонуси – наприклад, Microsoft організовує концерти популярних виконавців для стажистів, Dropbox оплачує перельоти до Сан-Франциско їхнім батькам, а Google надає стажистам повний пакет для співробітників, зокрема безкоштовний масаж і пральню.

Однак залучення неповнолітніх стажистів створює і деякі труднощі для компаній через  дозволи на роботу і дозвіл батьків. Крім того, не всі компанії Кремнієвої долини вітають таких юних співробітників – найбільша в світі інтернет-компанія Google вимагає, щоб стажисти були щонайменше студентами початкових курсів і закликає їх закінчити навчання.

За матеріалами novosti-n.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *