Освітянин майже 40 років. Директор УЦОЯО Ігор Лікарчук відзначає день народження - 10447670 461154170654398 294542576472745805 nСьогодні день народження відзначає Ігор Лікарчук.

Ігор Леонідович нині обіймає посаду директора Українського центру оцінювання якості освіти. Це призначення для нього не є випадковим, адже саме він стояв біля витоків системи зовнішнього незалежного оцінювання і доклав чимало зусиль до покращення якості освіти в Україні.

Ігор Леонідович народився в сім’ї педагогів, після закінчення школи вступив до Київського державного педагогічного інституту ім. М.Горького, який закінчив із відзнакою. Потім працював учителем, заступником директора, директором школи та професійно-технічного училища, заступником начальника управління освіти Київської області, головою Київського обласного комітету з професійної освіти.

Крім того, нинішній директор УЦОЯО брав участь у реформуванні ПТО у складі державної комісії й експертної ради, керував управлінням освіти і науки Київської облдержадміністрації, а також викладав у Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів і у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті ім. Г. Сковороди (професор кафедри управління освітою).

Освітній портал “Педагогічна преса” щиро вітає Ігоря Леонідовича з Днем народження та бажає здоров’я, злагоди в родині, творчої наснаги й успіхів у роботі, втілення реформаторських планів на користь нашої держави. І, звісно, миру в Україні!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *