Учені навчилися контролювати апетит - 1341312828 132468 shutterstock 71947774Вчені з Кембриджського університету близькі до створення препарату що безпосередньо впливає на апетит. Схуднути за допомогою такого ноу-хау буде дуже просто.

Дослідники вивчили механізм дії пептиду Insl5, інсуліноподібного гормону, що знаходиться в товстій кишці людини. У результаті роботи співробітників Кембриджського Університету та Інституту неврології і психічного здоров’я з’ясувалося: ця загадкова молекула відповідає за інформування мозку про необхідність включити відчуття голоду або насичення.

Раніше вже був виявлений і досліджений гормон грелін, що так само впливає на апетит або його відсутність, але функціонує в мозку. Пептид Insl5 знаходиться в кишечнику і діє виключно локально, лише передаючи потрібні сигнали в мозок.

Уже були проведені досліди на мишах, які показали, що при введенні в організм здорової тварини пептиду Insl5, підвищення апетиту спостерігалося вже через 15 хвилин, і зберігався цей ефект 2-3 дні.

Дослідники зуміли синтезувати пептид Insl5, що означає прогрес на шляху створення препарату, який допомагає за необхідності підвищити (при анорексії, при хіміотерапії в онкологічних хворих тощо) або знизити апетит (наприклад, у людей, хворих на діабет 2-го типу)

За матеріалами: Твой малыш

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *