Дедалі частіше діти та підлітки винаходять нові пристрої і технології й стають власниками свого бізнесу. Такою дитиною виявився і Томас Суарес, який з’являвся в заголовках міжнародних інтернет-видань із 11 років. У цьому віці він написав свій перший додаток, власну програму для Google Glass, а потім виступив на TED Talk і заснував власну компанію CarrotCorp із розробки додатків для iOS.

Тепер Суаресу 15 і він готовий представити світові власний 3D-принтер. Чи може майбутнє галузі 3D-друку лягти на плечі хлопчика?

Так, адже Томас Суарес, за визнанням провідних компаній, володіє таким складом розуму, що здатен революціонізувати 3D-галузь. Сам хлопчик заявляє, що його 3D-принтер у 10 разів надійніший і в кілька разів швидший за нинішні пристрої.

3D-друк має величезний потенціал для удосконалення технологій у всіх сферах: від медичної промисловості до простих предметів побуту, проте основним недоліком є час, потрібний для створення продукту. Друк об’єкта розміром із баскетбольний м’яч може зайняти цілий день, тому ми поки що далекі до друку навіть невеликих предметів протягом кількох хвилин. Час завжди означає гроші, і якщо з’явиться технологія, здатна в кілька разів збільшити швидкість друку, то індустрія може зазнати значних змін, серед лідерів опиняться компанії, які першими заволодіють новою технологією.

«Я розповів своєму татові про 3D-друк ще в 2012 році, але він не повірив мені», – каже Суарес.

Спершу Томас вирішив довести батькові можливості технології 3D-друку, а потім і сам зацікавився величезним потенціалом цієї галузі, коли вперше був присутній на випробувальному полігоні компанії Makerbot (місце, де компанія проводить майже безперервні випробування недорогих 3D-принтерів, переконавшись, що вони працюють, як передбачається). Після цього хлопчик вирішив значно вдосконалити технологію.

«Нещодавно я подав заявку на патент в області 3D-друку», розповідає Суарес. «Я намагаюся зробити 3D-друк швидшим і надійнішим. Ключовим моментом є швидкість, і ми (компанія CarrotCorp) намагаємося отримати швидкість, що в 10 разів перевищує швидкість нинішнього покоління 3D-принтерів».

Коли йдеться про вивчення поточних технологій і створення нових, Томас робить усе самостійно, він практично самоучка. Поки патент не буде отриманий, технологія повністю засекречена, і, на жаль, ми не побачимо, який вигляд має прототип, але впевненість юного таланту наводить на думку, що, можливо, ви зараз читаєте матеріал  про нового мільярдера і лідера Силіконової долини.

За матеріалами: FacePla.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *