Національний тренер Іспанії провів навчання з футболу в Україні - image 13 07 14 08 41 5Вісенте Фустер Руїз провів навчання дитячих тренерів у Луцьку.

З 1 по 13 липня, на запрошення Голови Дитячої громадської організації ФК «Адреналін» (Луцьк) Андрія Харченка, в Україні перебував старший тренер дитячої футбольної академії ФК «Вільяреал» Національний тренер Іспанії Вісенте Фустер Руїз (Фрагуа). Один із кращих дитячих футбольних тренерів Іспанії провів курс теоретичних занять із тренерами з різних регіонів України, професійно розповів про методи підготовки талантів в академії ФК Вільяреал», провів показові тренування з різними групами вихованців ФК «Адреналін».

Учасники навчань – дитячі тренери з різних регіонів України – дали високу оцінку отриманій на заняттях інформації, відзначили належну організацію заходу.

– Вісенте, вам не страшно було їхати до України, адже в Європі знають, що у нас відбувається?

 – Звісно, в новинах постійно говорять про бойові дії на території України, але люди, яким я довіряю, запевнили мене, що там, куди я їду – цілком безпечно. До того ж я люблю відкривати для себе нові країни, а у вашій країні я ще не бував, хоча серед моїх вихованців є українці, в Україні у мене є друзі, і після цієї поїздки їх суттєво побільшало. Я не шкодую, що вибрав поїздку до України, а не подорож до США у складі делегації іспанських дитячих тренерів.

 За матеріалами  www.volynnews.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *