Кохання з педагогом: бути чи не бути - vse pro ljubovЧи ходили ви на пари, щоб не тільки скласти вистражданий залік, потеревенити  із друзями та пожувати чогось у буфеті тьоті Маші? Чи знімало вас з ліжка о 6-7 годині колись особливе бажання навчатися!? =)

Наприклад, навчитися тримати себе в руках і у рамках поведінки студента ВНЗ. А це особливо важко, коли ще одним мотиватором походів на пари є ніхто інший як викладач.

А чом би й ні: він/вона з інтелектом, симпатюля та ще й з почуттям гумору? Впізнаєте когось? Поговоримо варто, а чи ні, будувати особливо теплі стосунки із педагогом.

Пропоную розглянути кілька важливих моментів  студентсько-викладацького романчику.

1. TOP SECRET

Викладач – студент – відносини чітко визначені навчальним планом: лекції, практичні, консультації. Поза тим –  максимум «зафрендити» одне одного у Facebook чи VK.
Якщо ж ви вирішили перевести стосунки на якісно новий рівень – доведеться  припнути язичка.
Ані вихвалянь друзям про чудо-бой/гьолфренда, ані спільних з ними посиденьок. Про фото та привселюдні love-picture у соціальних мережах також доведеться забути.
Проте є і плюси: надсекретність взаємин може стати таким-собі «керасинчиком» між вами.

2. Місце зустрічі змінити не можна

Як не крути, а пари об’єкта вашої симпатії доведеться відвідувати. Почуття почуттями, а навчання й робота  – за розкладом.

От, тільки проблема – зосередитись на лекції буде важкувато: знання одне за одним з голови втікатимуть то з лівого вуха, то з правого.  Однак, як приємно бути частиною чогось великого (групи) й водночас розуміти, що ти на особливому рахунку;).
Варто пам’ятати також, якщо стосунки не складуться вам одне одного не уникнути певний час і з цим доведеться змиритися.

3. Бонус +

Щодо оцінок. Вам завжди буде цікаво, чи об’єкт ніжних почуттів  поставив вам саме цю оцінку, бо ви з ним зустрічаєтеся, чи  тому, що ви її реально заслужили?  Головне – аби одногрупники й кафедра про це не здогадувались)).

4. Відкритість навчального процесу

Як не крути, а про успіхи у навчанні ваша любов знатиме все у найсвіжіших фарбах. На які пари ноги довели, а на які – аж ніяк.
Ще один момент – завжди можна поговорити про подруг, яким треба підсобити «хоч на трієчку». Найголовніше – не перетнути межі, аби ваші стосунки не перетворилися на  вирішення нагальних питань одногрупниць-одногрупників й не виникало думок про взаємовигідні стосунки.  

5. Викриття

Якщо ж про ваші стосунки стане відомо – обговорень не уникнути. Тут і викладацький склад, і студентський знайдуть «тему для обсмоктування» на кілька тижнів-місяців. Будьте готові до косих поглядів, шушукань за спиною або ж навіть заздрощів.

Чи може викладач стати другою половинкою студента – вирішувати тільки вам.  У будь-якому разі такі стосунки матимуть особливий колорит. Погоджуватися на нього чи ні – питання з розряду суто індивідуальних.  

P.S. Націлюйтесь на щирість у стосунках  – і все буде добре! =)

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *