Сьогодні, 16 липня, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Мельник був гостем програми «Спортивний майданчик» (каналу «Промінь»). 

У прямому ефірі Михайло Григорович спілкувався з відомим вітчизняним спортивним журналістом Вадимом Корженком і залюбки відповідав на запитання слухачів. Відбулася щира, професійна, відверта розмова із слухачами програми «Спортивний майданчик». Варто зазначити, що питань, зауважень і побажань було багато. Приємно усвідомлювати, що питання, пов’язані з освітянським спортом, згуртовують навколо себе велику кількість небайдужих людей, які цікавляться проблемами розвитку фізичного виховання у школах, дитячих садках та вишах. 

З вуст однієї радіослухачки, Надії Михайлівни з Тернополя, всі слухачі почули доречну та приємну фразу: «Спорт – це мир!». З цим погодився і Михайло Мельник, який вважає, що саме в цей важкий для нашої країни час треба більше уваги приділяти фізичному розвитку та загартуванню юнаків і дівчат. Щоб у нас були сильні і сміливі захисники Вітчизни, які у будь-який час були б здатні прийти на допомогу тим хлопцям, які нині перебувають в зоні АТО. 

Михайло Мельник вважає, що головним завданням перед Комітетом на сьогодні є питання розвитку освітянського спорту не тільки в містах, а й у селах. Адже наша молодь має бути всебічно розвиненою, більше цікавитися спортом, своїм здоров?ям і здоровим способом життя. А для цього треба розбудовувати нові спортивні майданчики та залучати хороших спеціалістів.

Швидко промайнули півгодини ефірного часу. На жаль, залишилося ще багато проблемних питань щодо учнівського та студентського спорту, які треба винести на загальноукраїнський радіоефір. Тому домовилися зустрітися знову на хвилях Українського радіо. 

Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу