15 липня додаткова сесія ЗНО завершилась оцінюванням із хімії. Цей предмет складали майже півтисячі абітурієнтів. Загалом, за період додаткової сесії – з 1 по 15 липня 2014 року – майже 2,5 тис. вступників із Криму, Донеччини та Луганщини проходили тестування на території Дніпропетровської області. Така явка становила 89 % від попередньої кількості перереєстрованих. 

Протягом додаткової сесії ЗНО абітурієнти склали 11 предметів. Наймасовішими стали тестування з математики, історії України, української мови та літератури. У дні складання цих дисциплін в області працювала найбільша кількість пунктів тестувань. Зокрема, на період іспиту з української мови та літератури діяли 26 таких пунктів. Мінімальна кількість відкритих пунктів тестувань припала на складання російської, тоді їх працювало лише 2. Нагадаємо, що виконувати тестові завдання з російської мови прийшли 99 вступників.

Зазначимо, що понад 60 % абітурієнтів із Криму, Донеччини та Луганщини виявили бажання складати обрані дисципліни ЗНО російською.

Нагадаємо також, що під час складання додаткової сесії ЗНО абітурієнтів з інших областей забезпечують безоплатними місцями в гуртожитках ВНЗ Дніпропетровщини. Вступники також отримують доступ до бібліотек та інтернет-ресурсів. Протягом двох тижнів додаткової сесії у гуртожитках вищих навчальних закладів проживали понад 800 абітурієнтів.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу