У МОН призначили директорів 10 ПТНЗ - 1716 липня в МОН відбулося засідання експертної кадрової комісії під головуванням заступника міністра освіти і науки Павла Полянського.

На початку засідання заступник міністра наголосив, що сьогодні всім треба піднімати престиж професійно-технічної освіти. Учні мають розуміти, що це осередок підготовки кваліфікованих і перспективних фахівців: ринок праці отримуватиме потрібних спеціалістів, а випускники училищ – робочі місця.

Крім того, було зазначено, що всі засідання кадрової комісії в Міністерстві є відкритими для громадськості. Також, аби педагоги, учні, батьки та інші представники громадськості могли висловити свою думку, списки з кандидатами на посади керівників навчальних закладів заздалегідь розміщують на сайті МОН.

Таким чином, зваживши на позиції педагогічно-методичних колективів, департаментів освіти і науки ОДА та департаменту професійно-технічної освіти МОН, на засіданні кадрової комісії 16 липня було призначено очільників 10 професійно-технічних закладів:

1. Савлука Олега Анатолійовича директором Державного навчального закладу «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості»;

2. Дороша Василя Степановича директором Державного навчального закладу «Вінницький центр професійно-технічної освіти технологій та дизайну»;

3. Слюсаренко Світлану Василівну директором професiйно-технiчного училища № 6 м. Кременчука (Полтавська область);

4. Спільну Нілу Петрівну директором Державного навчального закладу «Решетилiвський професiйний аграрний ліцей імені І. Г. Боровенського» (Полтавська область);

5. Марченка Юрія Васильовича директором Куп’янського професійного ліцею (Харківська область);

6. Ліженіна Олександра Анатолійовича директором Куп’янського професійного аграрного ліцею (Харківська область);

7. Омельченка Юрія Михайловича директором Харківського професійного ліцею харчових технологій та торгівлі;

8. Толмачову Ірину Семенівну директором Харківського професійного ліцею будівництва.

9. Матвійчука Олександра Анатолійовича директором Миколаївського професійного машинобудівного ліцею;

10. Іванілова Олега Валерійовича директором Державного навчального закладу «Чорткiвське вище професійне училище» (Тернопільська область).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *