Учень 9 класу Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара Ярослав Бай та учень 10 класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129 Віктор Куриленко стали слухачами ІІІ літньої школи Європейської організації ядерних досліджень (СERN). У Женеві молоді науковці перебуватимуть із 2 до 9 серпня 2014 року. Загалом, до української команди цьогоріч увійшли 12 школярів, які вибороли перемогу у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук.

Під час навчання в закордонній літній школі школярі зможуть ознайомитись з перспективними напрямами наукових досліджень у галузі фізики високих енергій. Для молодих дослідників передбачене також відвідування сучасних наукових центрів і експериментальних лабораторій Європейського центру ядерних досліджень. Окрім того, діти братимуть участь у проведенні лекційних, практичних і творчих занять разом із провідними науковцями та викладачами Женевського університету.

Зазначимо, що 20 липня на Дніпропетровщині завершили свою роботу п’ять літніх шкіл МАН. Цього року тут навчалися 79 юних інтелектуалів області.

Департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу