У Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара на кафедрі міжнародних фінансів факультету міжнародної економіки впроваджена комп’ютерна перевірка бакалаврських і дипломних робіт на плагіат.

«Комп’ютерна перевірка дипломних робіт на плагіат дозволяє виявити випадки недобросовісного відношення студентів до навчання. Наша мета – забезпечити рівні можливості для студентів в отриманні якісної освіти та об’єктивну оцінку їх знань. Такий принцип передбачений регіональним проектом «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», ініційованим губернатором Олександром Вілкулом. Завдяки комп’ютерній програмі «антиплагіат» студенти почали відповідальніше ставитися до навчання, зокрема, написання випускних і наукових робіт», – сказав ректор Дніпропетровського національного університету Микола Поляков.

 Спеціальна комп’ютерна програма «антиплагіат» визначає рівень унікальності роботи. Тобто, який відсоток у ній самостійно написаного студентом тексту, а не скопійованого в мережі Інтернет. Проекти, унікальність яких менше 50%, не будуть допущені до захисту. Якщо рівень унікальності дипломної роботи нижче 75%, наукові керівники студентів будуть перевіряти відповідні джерела інформації, коректність посилань на них. Такі роботи повернуть студентам на доопрацювання.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу