Щойно завершилося цьогорічне незалежне тестування, як в Українському центрі оцінювання якості освіти вже заговорили про підготовку до ЗНО-2015.

З цього приводу сьогодні, 23 липня, в Міністерстві освіти і науки України, відбулася зустріч директора УЦОЯО Ігоря Лікарчука з керівниками регіональних центрів. Очільник Центру оцінювання якості освіти подякував за професійну роботу під час незалежного тестування та наголосив, що чекає від директорів РЦОЯО конкретних пропозицій щодо змін, які варто внести в процедуру ЗНО вже в 2015-му.

Представники регіонів пропонували відмовитися від тестувань мовами, які обрала меншість абітурієнтів, удосконалити систему критеріїв оцінювання тестів, переглянути право доступу преси до тестових завдань і зробити ЗНО платним для вступників минулих років або тих, хто реєструється на сесію, однак не приходить на неї, тощо.

До 1 жовтня сформують остаточний перелік нововведень, їх представлять у вигляді нормативних документів. До середини ж другого місяця осені хочуть їх затвердити. Ігор Лікарчук наголосив, що ЗНО-2015 відбудеться в умовах жорсткого фінансового голоду, тому закликав пропонувати зміни, що не потребуватимуть значних фінансових витрат.

До речі, директор УЦОЯО на своїй сторінці у Фейсбуці створив пост щодо наступного ЗНО, де запросив усіх поділитися власним баченням оновленого тестування в 2015-му.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Попри жорсткий фінансовий голод, ЗНО-2015 буде удосконалено, – Ігор Лікарчук”
  1. На цій зустрічі керівники РЦОЯО вносили свої пропозиції до можливих змін у процедурі проведення ЗНО-2015.
    Перелік офіційних трансформацій зовнішнього незалежного оцінювання у наступному році повідомлять згодом, адже їх тільки напрацьовують.
    Щодо “платним для вступників минулих років”, то пропонують застосувати для усіх випускників не поточного року проведення ЗНО.

  2. “Платним для вступників минулих років” Имеется в виду тех, кто уже окончил и хочет второе образование, или тех, кто не поступил в прошлом году? Или и тех, и других?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *