У березні в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2011-2012 навчального року з галузі «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка».

Цього року Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт проводився за 15-ма природничими, 35-ма технічними й 32-ма гуманітарними науками. Перший етап змагання проходив в межах вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації і визначив переможців, які взяли участь у другому всеукраїнському турі, що проходив у вищих навчальних закладах, визначених як базові.

На другий тур до базового в галузі Харківського політехнічного інституту, надійшли з 33 ВНЗ і 15 міст України 68 студентських наукових робіт (80 авторів), виконаних під керівництвом 62 наукових керівників. Для участі в підсумковій конференції авторитетна конкурсна комісія у складі 25 докторів наук і професорів запросила 21 автора. За результатами рецензування відзначені заохочувальними Дипломами студентські наукові роботи Владислава Попова і Павла Горбоноса, а Артем Сосюра і його науковий керівник Валерій Прокопович Бондаренко запрошені для участі в підсумковій студентській науково-практичній конференції, за результатами якої мають бути визначені переможці конкурсу у відповідній галузі.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу