Учора ректор Національного університету харчових технологій професор Сергій Іванов та ректор Вільнюського університету (Литва) професор Юрас Баніс підписали договір про запровадження подвійних дипломів для магістерських програм за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування» (спеціалізація «Інформаційні системи в менеджменті») Національного університету харчових технологій та спеціальністю «Інформаційні системи в бізнесі» Вільнюського університету.

Унікальність цієї програми з отримання подвійних дипломів полягає в тому, що студенти навчатимуться саме за спільною програмою університетів, а не окремо за двома магістерськими програмами, що дає змогу досягти максимальної ефективності навчання шляхом збалансованості навчального плану, узгодження програм і найкращого співвідношення ціна/якість.

Можливість запровадження цієї програми виникла у зв’язку з тісним співробітництвом кафедри менеджменту факультету економіки і менеджменту Національного університету харчових технологій та Каунаського гуманітарного факультету Вільнюського університету у міжнародних проектах, що фінансуються ЄС.

Згідно з досягнутими домовленостями, студенти, які мають диплом бакалавра за напрямом підготовки «Менеджмент», можуть вступити одночасно до Національного університету харчових технологій на спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування» спеціалізації «Інформаційні системи в менеджменті» та «Інформаційні системи в бізнесі» Вільнюського університету на ОКР магістра.

Навчальний план передбачає 2-річну програму навчання. Навчання в рамках спільної програми є пільговим й завершується отриманням двох дипломів – національного та європейського.

Наразі приймальна комісія Національного університету харчових технологій уже розпочала прийом документів для вступу на навчання за новою програмою.

За інформацією НУХТ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу