Учора ректор Національного університету харчових технологій професор Сергій Іванов та ректор Вільнюського університету (Литва) професор Юрас Баніс підписали договір про запровадження подвійних дипломів для магістерських програм за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування» (спеціалізація «Інформаційні системи в менеджменті») Національного університету харчових технологій та спеціальністю «Інформаційні системи в бізнесі» Вільнюського університету.

Унікальність цієї програми з отримання подвійних дипломів полягає в тому, що студенти навчатимуться саме за спільною програмою університетів, а не окремо за двома магістерськими програмами, що дає змогу досягти максимальної ефективності навчання шляхом збалансованості навчального плану, узгодження програм і найкращого співвідношення ціна/якість.

Можливість запровадження цієї програми виникла у зв’язку з тісним співробітництвом кафедри менеджменту факультету економіки і менеджменту Національного університету харчових технологій та Каунаського гуманітарного факультету Вільнюського університету у міжнародних проектах, що фінансуються ЄС.

Згідно з досягнутими домовленостями, студенти, які мають диплом бакалавра за напрямом підготовки «Менеджмент», можуть вступити одночасно до Національного університету харчових технологій на спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування» спеціалізації «Інформаційні системи в менеджменті» та «Інформаційні системи в бізнесі» Вільнюського університету на ОКР магістра.

Навчальний план передбачає 2-річну програму навчання. Навчання в рамках спільної програми є пільговим й завершується отриманням двох дипломів – національного та європейського.

Наразі приймальна комісія Національного університету харчових технологій уже розпочала прийом документів для вступу на навчання за новою програмою.

За інформацією НУХТ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *