Невід’ємною і провідною складовою в сучасній системі військово-патріотичного виховання має і може стати фізична культура і спорт. На цьому наголосила заступник міністра молоді та спорту Олена Підгрушна, виступаючи на парламентських слуханнях: “Обороноздатність України у ХХІ столітті: виклики, загрози та шляхи їх подолання”.

За словами Олени Підгрушної, обороноздатність України неможливо розглядати без вирішення питання створення ефективної системи військово-патріотичного виховання. «Саме сьогодні, коли необхідно налагодити цю роботу, використовуючи мінімум бюджетних коштів, держава може залучити до цієї роботи спортивні федерації», – наголосила заступник міністра.

У своїй доповіді Олена Підгрушна запропонувала внести до рекомендацій парламентських слухань низку пропозицій Мінмолодьспорту. Зокрема, це ініціювання відродження багатоборства ГТО в Україні, розроблення спільно з спортивними федераціями програми для використання у загальноосвітніх навчальних закладах на уроках фізичної культури та спорту.

Крім того, запропоновано залучати молодіжні і спортивні громадські організації до заходів, спрямованих на утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей молоді.

Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу